Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube megbízható mint...

A youtube megbízható mint korlátlan film tárhely?

Figyelt kérdés
Mert most váltottam a szolgáltatót és szinte másodpercek lejönnek a HD-FullHD filmek. Úgy gondoltam hogy ha nekem ilyen hamar megy a letöltés meg a feltöltés is (kipróbáltam) én a HD filmeket oda tölteném fel nem listázott ként és a linket meg csak elküldeném az illetőnek mert neki órákba telik amig lejön (persze igazolt fiókkal). Megbízható a youtube nem fognak onnan eltűnni a videók.
2017. máj. 28. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A youtube nak van a világon a legjobb tartalom ellenőrző rendszere. Ha feltöltesz egy videót magadról amin a háttérben szól valami jogvédett zene pl a rádióban, a youtube azt is észreveszi és tilthatja a videód. A feltöltött filmet kb röhögve kiszűrik és pár alkalom után kitiltanak. Használj google drive ot, arra azért felfér egy pár film.
2017. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit te szeretnél, arra már 10+ éve feltalálták a torrentet.
2017. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De irtam hogy nem listázottként mert kíváncsi voltam más véleményére is mert már volt filmem ami az egész világon levolt tiltva és hónapokig otvolt csak nem listázottként

amig nem töröltem

2017. máj. 28. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
ja csak több ilyen után büntetést kapsz. na nem mintha nem ugyanannyiba telne letölteni a netről egy filmet mint youtube-ról. nem is értem.
2017. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy nem listázott a youtube tartalom ellenőrző rendszere végignézi.
2017. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A tartalomellenőrző rendszer nem tesz különbség a videó láthatósági beállításán. Feltöltés végén ellenőriz, bármilyen publikus-nem publikus nézetre teszed.


A Youtube nem felhőtárhely a filmeknek, sem terjesztési felület. Először le fogják tiltani a 15 percnél hosszabb tartalom feltöltését a szabályszegés miatt, 3 figyelmeztetés után pedig törlik a csatornádat.


A "bezzeg mások is feltöltik és az megmarad"-körökbe bele se kezdj.

2017. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!