Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Messenger tényleg...

Facebook Messenger tényleg jelezhezlt valakit elérhetőnek, ha épp nem is használja az applikációt?

Figyelt kérdés

#Dhhsbs
2017. máj. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha be van kapcsolva a mobilnete vagy wifire van kapcsolódva és nincs bezárva a Messenger hanem fut neki a háttérben akkor jelezheti elérhetőnek úgy hogy nem is használja.
2017. máj. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így is esetleg,hogy "27 perce elérhető,jelenleg elérhető,10 perce elérhető, jelenleg,stb..."? Azt hogy érted,h a messenger fül nincs bezárva a háttérben? Maga a program,ami a háttérben fut,vagy hogy a kijelzőn van a messenger,és rányomja a kéernyőzárat?
2017. máj. 30. 12:01
 3/4 anonim válasza:
Én múltkor úgy jártam, hogy néztem reggel a telefonom, négy új üzenet... De éjjel 1-2 óra körül.. Többen is írtak, hogy hát én mit csinálok ilyenkor fent... Este 10-11korul már aludni szoktam, és akkor éjjel is így volt. Tehát nem voltam a facebookon. Mégis úgy jelezte a messenger, hogy elérhető vagyok. Azóta éjjelre kikapcsolom a WiFit.
2017. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. máj. 31. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!