Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok ingyen telefonálni...

Hol tudok ingyen telefonálni internetről?

Figyelt kérdés
Rengeteg weboldalt megnéztem, de az ígéretek ellenére mindenhol fizetős? Fizetnék én, de az olcsónak hirdetett percdíjak nem is olcsók. 10-20 Ft között mozog a diginél 3 ft a hálózati és 6 ft a mobil hívás...
2017. máj. 30. 07:04
 1/6 Derwer ***** válasza:

Ingyen semmi sincs.

A 3 vagy 6 forint az jó ajánlat.

Skype is drágább. Igaz ott van akár korlátlan csomag is.

2017. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ingyen max limitáltan és csak vezetékesre...

A legtöbb ami kihozható mobil irányba az 0.013 EUR / Perc. (~4 Ft/Perc)

[link]


Összehasonlító táblázat: [link]

2017. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Találtam egyet ingyenes regisztrálni sem kell

Mobilra is ingyenes.


[link]

2017. máj. 30. 07:51
 4/6 anonim ***** válasza:

WhatsCall:

Krediteket kel gyűjtened videók nézésével, szerencsekerékkel..., amiket aztán telefonálásra fordíthatsz internet segítségével. Meg van szabva hogy melyik szolgáltatónál mennyi kredit/perc a tarifa, de teljesen ingyenes, és csak neked kell hogy neted legyen hozzá, akit hívsz annak nem kell hozzá internet, csak térerő.

[link]

2017. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen néztem egy órát szenvedsz a kredit szerzéssel és kapsz kb 10 percet érte. De nekem napi 3-4 óra telefonáláshoz kellene.
2017. máj. 30. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha VPN-nel használod, akkor a szerencsekerék nagyobb valószínűséggel ad nagyobb jutalmat, + ha a pörgetések után a reklámokat (fontos!) 30 mp-ig nézed és csak utána zárod be, akkor a következő pörgetésedhez biztosan kapsz 6 csillagot, amivel 20-50-100-200 krediteket lehet pörgetni.
2017. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!