Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hova tűnnek a...

Instagramon hova tűnnek a követők?

Figyelt kérdés
Mindig jön az értesítés hogy megint elkezdett valaki követni, már legalább 200 követőnek kéne lennie, de ehhez képest tegnap is csak 60 volt, mára pedig 57. Ki "lopja" a követőim? Mert azt nem tudom elképzelni hogy ilyen mértékben iratkozzanak le rólam, mikor egyrészt soha semmi kifogást nem kaptam a tartalommal kapcsolatban, másrészt pedig olyanok követnek általában akiknek hasonló az érdeklődési köre mint amiket én kirakok.

2017. máj. 30. 16:13
 1/1 anonim válasza:
Ezek ál követők csak azért követnek be téged, hogy észrevedd őket és nekik több követőjük legyen. Ha vissza követed őket ha nem le fognak követni, mert őket nem a tartalmad érdekli.
2018. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!