Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magát a TOR exét honnan tudom...

Magát a TOR exét honnan tudom letölteni? Illetve hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Szeretném használni a TOR hálózatot a TOR Browser használata nélkül. Tehát a torproject olyan alkamazása kéne ami nincs egybeépítve a funkcióval, de mégis azt a localhostos proxy-t megoldja.

Válaszokat előre köszönöm!



2017. máj. 31. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

[link]


qrva nehéz ám megtalálni!

2017. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
87%
#1 Biztos csaltál azzal a "google" nevű izével. Ilyen kaliberű informatikai tudást nem várhatsz el mindenkitől. Az oldalon feltett kérdések száma 85%-kal csökkenne.
2017. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kivételesen nem használtam google-t, csak ráklikkeltem a download menüpontra... valamiért volt egy ilyen jelenésem, hogy bizonyára ott vannak a letölthető exék...és bejött!


Ez csak mázli, semmi csalás.

2017. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attol hogy a TOR-nak köze van a Dark nethez attól még rákereshetsz a GOOGLE-ban.....
2017. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel a !TOR! Browser is a !TOR! halozatot hasznalja,igy kis logikaval ossze lehet rakni hogy a bongeszo mappajaban ott kell lennie.meg egy kis adag logikaval meg is lehet talalni.

Egyebkent mire es hogy szeretned te azt hasznalni,ha mar megtalalni se sikerul?a konfigolas notepadban menni fog,meg esetleg programot irni hozza?

2017. jún. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért nem találtam meg, mert kiszúrta a szemem. :D
2017. jún. 1. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehogy valaki leirja neki, hogy letoltes utan be kell allitani a TOR-t. Nem csak annyi, hogy letoltod es egy tovabb / tovabb mozdulattal telepited :D.
2017. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!