Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube - az ilyen felhasználó...

Youtube - az ilyen felhasználók megérdemlik, hogy jelentsék a profiljukat?

Figyelt kérdés
Az egész egy ártalmatlan hozzászólással (véleménnyel) kezdődött, ami arról szólt, hogy tegnap fel lett töltve egy zenei lista "a 80-as évek 100 legjobb rock száma" és én megnéztem ezt a listát, majd hagytam magam után egy véleményt. Ezt írtam (angolul, de ide magyarul írom le) "nem értek egyet az 1. helyezettel, de egyébként jó lista" (Police - Every Breath You Take című száma) nem tudom mi volt ebbe olyan ártalmas vagy hogy lehetett ilyesmire következtetni ebből, de kaptam egy szép kis biztató rajongói levelet válaszba (ismét csak angolul, de magyarra fordítom) "éppen ellenkezőleg lol te ki****ott acdc fan s***t sem tudsz a zenéről minden amit tudsz a back in black meg talán a Final Countdown a Europetól te sz**darab, az életemre esküszöm hogy semmit nem tudsz a hatvanas/hetvenes vagy akár az 50es évek zenéjéről, esetleg 1-2 queen számot meg a stairway to heaven-t. menj vissza az iskolába kis b**i!" nos, még mindig nem tudom hogy jutott erre a következtetésre, de ezt a felhasználót már több helyen is láttam válaszolni és csakugyan trágáran írt, és csak akkor válaszolt vissza másoknak, hogy ha ők is trágáran írtak. Én visszafogottan odaválaszoltam neki vagy 50 sort hogy bizonyítsam h tudok azon korszakok zenéjéről (bátran állítom hogy még többet is mint ez az ember) de ő semmibe vette ezt a választ, mert utána végleg eltűnt. Meg még egy olyasmit is írtam neki hogy "olyan vicces hogy egy hozzászólás után így kiismertél engem" de természetesen erre sem válaszolt. És lehet ezzel hibát követtem el, de töröltem magát a fő hozzászólást is, mert rájöttem hogy egy idióta ennyit nem ér meg. De a lényeg hogy máshol is láttam ilyen trágárul beszélni, szóval mielőtt megint megtenné újra, megérné hogy jelentsem a profilját? (szerintem úgy sem lesz belőle semmi, a youtube sz***k az ilyen helyzetekre amúgy is)... több profilom is van és mindegyikkel jelentettem azt a kedvességet amit válaszolt nekem, de 2 óra után még mindig ott volt a hozzászólása, szóval...
2017. jún. 4. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Vihar a biliben... Felesleges ilyenekre az idődet és idegrendszeredet pazarolni, mert semmi változás nem lesz benne ha eltávolítanak 1 ilyen embert és jön a helyébe három másik.


Ha mindenki véleményét jelenteni lehetne ami a miénktől eltér és azt el is távolítanák, akkor alig lennének kommentek a videók alatt. A te válaszod sem különb a másikétól, csak káromkodás helyett provokálás és vitatkozás van benne. Ennyi erővel az sem való oda.

2017. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az egészbe a legviccesebb hogy többen nem értettek egyet az első helyezettel és kommentálták is, de természetesen csak belém kötött, másba nem...
2017. jún. 4. 09:59
 3/18 Szirty ***** válasza:

Nem kell foglalkozni vele. Az a tanácsom.

Tele van az internet habzó szájú vérpistikékkel.


Nem szabad lemenni a szintjükre mert legyőznek a rutinjukkal.


A másik tanács hogy sose vitatkozz szubjektív dolgokról.

Kinek a pap, kinek a papné.

Persze beszélgetni lehet ilyesmiről is, de vitatkozni nagy hiba.

Ha eleget fórumozol (nem kell sokat) akkor tapasztalni fogod, hogy minden szabályozás nélküli fórumon ahol a tagok nincsenek "válogatva" garantáltan bele fogsz futni ilyen emberbe.


Azzal csak szórakoztatod ha háborogsz azon amit írsz neki.

(Ne etesd a trollt)

2017. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én már a vitatkozást sem értem egy szubjektív lista miatt. Ki dönti el hogy melyik zene a legjobb? Senki nem tudja.


Amúgy a "100 legjobb szám" azt jelenti hogy mindet egy szinten kezeli, és csupán a listatartás miatt vannak beszámozva a zenék. Tehát abban nincs első helyezett meg második sem, és a 23. helyezett nem jobb a 58. helyzettől, hanem mindegyiket egyformán a legjobbnak tartja.

2017. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én eleve nem akartam vitatkozni, csupán a véleményemet írtam le... egyébként ez az ember szerintem egy zenei elitista, ugyanis ahogy elnéztem több hozzászólásán szinte csak az olyan zenéket kívánta az 1. helyekre amiket a Rolling Stone meg egyéb hasonló "zeneszakértő" magazinok rangsoroltak... igazatok van, nincs értelme ilyen dolgokról vitatkozni... hiba volt amikor 1 éve elkezdtem mindenhova hozzászólásokat írni a véleményemről, hiába mondják hogy tisztelni kell más emberek véleményét, sokan s***nak ebbe bele és beléd kötnek...
2017. jún. 4. 10:15
 6/18 Szirty ***** válasza:

Nem tartozik ide, de én sem kedvelem a Rolling stones-t vagy a Beatles-t.


"hiba volt amikor 1 éve elkezdtem mindenhova hozzászólásokat írni a véleményemről,"


Nincs azzal gond amikor valaki kultúráltan leírja a véleményét.

De az extrém, trágár, személyeskedő válaszokat nem kell feltétlenül túl komolyan venni. Mindegyik az embert minősíti aki írta és ennél több nem is kell hogy figyelmen kívül hagyjuk...

2017. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme, csinál egy másik fiókot 2 perc alatt és folytatja.

Ne törődj az ilyenekkel.

2017. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Már csak azért is felesleges jelenteni mert az USA a nagy szólásszabadság hazája, és bárki írhat bármi. Az csak egy neves magyar szokás hogy ha valami nem tetszik nekünk akkor ott és annyiszor jelentjük fel ahányszor csak tudjuk (lásd a kérdezőt akinek nem tetszik a válasz és annyi profilból jelenti ahányból tudja - ez a magyar virtus, csak a Youtube-on leszarják).
2017. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem tetszett a válasza mivel nem fair hogy egy rövid vélemény után valaki ennyi trágár hülyeséget összehordjon valakiről csak mert neki nem tetszik és nem ért egyet... egyébként meg amit mondtam h írta h "menj vissza az iskolába kis b**i" vagy eredeti nyelven "go back to school little fag" úgy tudom hogy ez az angol nyelvben egy olyan utolsó kifogás amit az emberek csak akkor hoznak föl amikor nincsen semmi észérvük... mint pl nálunk a k anyázás vagy h ha nem tetszik ne nézd... (ha nem néztem meg akkor honnan tudjam előre h nem fog tetszeni?) :D
2017. jún. 4. 13:05
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a profil fotómon Prince of Persia van, gondolom ebből jött rá h még gyerek vagyok... vagyis hát 16 (lassan 17) de az még mindig gyerek... de attól hogy gyerek vagyok nem azt jelenti h hülye is
2017. jún. 4. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!