Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy gépen...

Miért van az, hogy gépen megnyitom a google-t, de a yahoo-val keres? Egy csomó reklám van, holott töltöttem le reklámblokkolót, miért? Google Chrome nem magyarra van állítva, hogy lehet magyarra állítani? Mit tudok ezek ellen tenni?

Figyelt kérdés

megnyitom a google-t és mikor lenyomom az entert a yahoo-n keres ,ezt szeretném megváltotatni.

A reklám blokkoló ,amit letöltöttem az Adblock Plus , de néha így is előugranak a reklámok és eltakarják az egész oldat. Eddig nem is volt szükség reklámblokkolóra ,mert nem találkoztam szinte eggyel sem. Most akkor miért?



2017. jún. 4. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vírus lehet, az ellen a reklámblokkoló fabatkát se ér.
2017. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

reset-eld a bongésződ(google is your friend), és ha nem segített akkor töltsd le az adwcleanert:

[link]

2017. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok beépülő szar bővítményt sikerült beszedned. Ha úgy jobban tetszik vírusos a géped és/vagy a böngésződ. IOBIT Uninstaller és szépen törlöd ezeket a szarokat. A CCleaner is jó erre, de nem olyan hatásos mint az előbbi. :)
2017. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!