Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Ncore tracker hogy müködik?

BREADKING kérdése:

Az Ncore tracker hogy müködik?

Figyelt kérdés
Van Ncore-om de most látom hogy tracker mindig ugyan az. És azon kezdtem el gondolkodni hogy akkor mégis hogyan működik hogy én azt a torrentet töltöm és nem egy másikat? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. jún. 4. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A tracker fix, nem változik. Az oldalról te magad töltöd le az adott torrentfájlt, így te döntöd el hogy mit töltesz és nem a tracker. Képzeld el úgy mint egy tárhelyet ami listázza és tárolja a torrenteket, amit te letöltesz és a kliensbe helyezel. Onnan már a kliensek megfelelő kommunikációja által kapcsolódsz a többi tag gépére hogy letölts, plusz a tracker-kliens kapcsolat számolja a statisztikai adatokat a forgalmazásról.
2017. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Regisztrálva vagyok a gyakorikérdésekre, és a server címe mindig ugyanaz. Azon kezdtem el gondolkozni, hogy mégis hogyan működik, hogy én erre a kérdésre válaszolok és nem egy másikra? A válaszokat előre is köszönöm!
2017. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maga a torrent P2P elven működik. Magának a trackernek mindegy h letöltött fájl az most az ncore v másik oldal.


Ezt olvasd el

[link]


Ott van minden h mi milyen fogalom h mi a tracker, torrent, seeder...

2017. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!