Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DURVA! Idegen MSN beszélgetés...

DURVA! Idegen MSN beszélgetés a gépen. Honnan jöhetett?

Figyelt kérdés

A gépemen (laptopomat) csak a párom és én használom. Viszont most egy eléggé érdekes (ismerkedős) félig naplózott beszélgetést találtam a gépemen. Természetesen idegen MSN címmel, melyet én nem ismerek.


Lehetséges esetleg az, hogy valami hacker a "távolból" ezt felrakta a gépemre, vagy ez tényleg valós beszélgetés?


2010. máj. 18. 01:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a párod ál-MSN címe.
2010. máj. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is
2010. máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
nem lehet h hackerból jönne elő. tuti ,hogy párodnak is van másik msn cimje,és ismerekedik valakivel tuti,lehet,h azért csinálta,h te ne tudd meg mikor van fenn a párod,mikor te máshol msnezel.
2010. máj. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
CSak az a durva, hogy ha jól emlékszem, akkor ő ebben az időpontban nem volt otthon, nem volt gépnél.
2010. máj. 18. 01:34
 5/34 A kérdező kommentje:
Ez az én gépem és mintha nem lett volna nála ebben az időpontban, bár nem tudom mert nem emlékszem annyira már.
2010. máj. 18. 01:34
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Tény és való, tudna hacker egy másik gépről a Te gépedről MSN-ezni. Csak ugye miért is tenné, miért onnan ismerkedne? Semmi értelme sincs az egésznek.


A megoldás annyi a kérdésedre, hogy:

Vagy a párod, vagy valaki más használja a gépedet ismerkedés céljából egy másik MSN címmel.

Próbáld meg elemezgetni a naplózott beszélgetést, ráillik-e a stílusa, az ott elmondottak a párodra.

Vagy vedd fel MSN-re a csajt, vagy iwiwen/facebookon keress rá, és tudd meg ki az!

2010. máj. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
ő mit mond? ha még nem tudja, akkor várj egy-két napot, ezek szerint nem tudja, hogy naplózásra kerülnek a beszélgetések. hátha megtudsz többet pár nap múlva. Amúgy ha csak egy ártalmatlan ismerkedős dologról van szó, az még nem válóok... ha viszont később letagadja, akkor leteremtheted
2010. máj. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
80%
Hiába írod be máshova a kérdést, akkor az asszony járt a tilosban. :)
2010. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem semmi.


Velem egyszer olyan fordul elő msnen, hogy haverommal beszélgettünk ő írt egy rövidítést, amit én ismertem.


Aztán válaszoltam is és közben néztem a tv-t ettem stb.

Majd rápillantok ismét a gépre és valaki beírta, hogy mit jelent az a rövidítés, rákérdezett.

Azt írta, hogy én kérdeztem rendesen mintha én írtam volna. Az egyedüli eltérés az volt, hogy az én betűszínem scripttel van és színátmenetes az az egy soros beírás pedig egyszínű volt. Én azóta sem emlékszem az esetre, hogy azt én írtam volna be. Max akkor tudathasadásom van és egy másik személyiségem lépett előtérbe :DDD :O


Azóta sem tudom elképzelni, hogy ki írhatta azt be oda vagy mi történt. Azóta nem bízok már az msnben.

Egyedül voltam, senki nem írogatott a gépemről és én sem. Hát érdekes...

2010. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

OK. Akkor a következő kérdés:


létezik olyan, hogy 2010 ÁPRILIS 30-án fél 7 kor(!!!!) valaki a teraszon üljön napszemüveggel kint a napon (boroskólával)?


Idézet a beszélgetésből:


"(18:33) Bubu: ahha

kisz kint ülök a teraszon

a napon

napszemcsi és boroskóla "

2010. máj. 18. 01:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!