Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék youtubeon...

Hogyan tudnék youtubeon bejelenteni egy olyan csatornát, ami szerzői jogvédelem alatt álló filmeket tölt fel?

Figyelt kérdés

Ha rámegyek a 'jelentés'-re nincs olyan opció, hogy mások szerzői jogával való visszaélés miatt jelentem, se a csatorna bejelentésnél, sem a videónál. Csak ezek vannak:

-Szexuális tartalom

-Erőszakos vagy visszataszító tartalom

-Gyűlölködő vagy sértő tartalom

-Káros, veszélyes cselekedetek

-Gyermekbántalmazás

-Spam vagy félrevezető

-Sérti a jogaimat

-Probléma a felirattal



2017. jún. 9. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha te vagy a szerző, akkor a te jogaidat sérti.

Ha nem, akkor hagyd meg a szerzőnek (jogtulajdonosnak) ezt a lehetőséget!

2017. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Te kérdezö egy ellenszenves köcsög lehetsz! Miért fáj az neked hogy más mit tölt fel? Tied a film vagy a videoanyag? Nem ugyhogy pofa sulyba mert majd egyszer valaki az ijen viselkedésedért,tetteidért szájbaver mind a részeg cowboyt a kocsma ajto,de lehet megis érdemelnéd!
2017. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én animációkat készítek. Mikor megláttam, hogy egy patkány magyar férfi feltöltött egy animációs videót, ami nem az övé, nem készített hozzá feliratot, nem kért engedélyt, nem jelölte meg a forrást, felforrt a vérem.

Animátorként természetesen felháborít, hogyha animációt lopnak, függetlenül attól, hogy nem az enyém. Mert együtt tudok vele érezni. Én is egy köcsög vagyok? Egyébként nem lehet bejelenteni, én is próbáltam. Csak akkor tudod, hogyha a te videódat lopta le.

2017. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!