Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha CTRL+S-sel lementek egy...

Ha CTRL+S-sel lementek egy weblapot a gépemre, akkor csak a linket menti el a gép, vagy magát a tartalmat is?

Figyelt kérdés
Azért érdekel a dolog, mert ha csak a linket tölti le a gép, akkor nyilván egy weblap-frissítéssel, a cikk törlésével én sem fogom elérni többé. De ha a teljes lap tartalmát menti le a gép, akkor az számomra megmarad akkor is, ha az internetről törlik.

2017. jún. 9. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Megnyomod, és kiderül.
2017. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenyomod a CTRL+S-t akkor egyből kiderül, hiszen azt írja: weboldal (teljes), és nem azt hogy hivatkozás. Továbbá ha ténylegesen elmented az oldalt akkor látod hogy mit is mentett el. Miért félsz kipróbálni ismeretlen dolgokat? El nem rontasz vele semmit, csak tapasztalatot nyersz.
2017. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnyomtam. A kérdésem arra vonatkozik, hogy ha a honlapról törlődik a cikk, akkor a gépemen megjelenik-e még az anyag, de a válaszok alapján már tudom. Köszönöm nektek, főleg neked, második, hogy részletesen kifejtetted!
2017. jún. 9. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Magát a weblap tartalmát fogja menteni a megjelenéshez linkelt tartalmakkal, főleg képekkel. Tehát kb. azt, amit éppen a böngésző megjelenít a képernyőn.
2017. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemented egy oldal tartalmát, arról neked készül egy offline másolat. Ezért evidens hogy ami az online verzióval később történik az nem befolyásolja a nálad lévő másolatot. Kivéve ha a frissítés után ismét mentést készítesz és felülírod az előzőt.
2017. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, a kérdés megválaszolásával ezek nekem is világossá váltak. Köszönöm a kiegészítéseket!
2017. jún. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!