Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet eltűntetni egy...

Hogy lehet eltűntetni egy plusz sávot a FireFox-nál?

Figyelt kérdés
Vhogy sikerült csinálnom egy sávot a könyvjelzőknek a weboldal címét beíró rublika és a kereső rublika alá. Ha töröltem az összes könyvjelzőt, a sáv akkor is megmaradt. Próbáltam neten rákeresni, hogy hogyan lehetne eltűntetni, de még az is nehezítette a dolgomat, hogy a magyar leírásnál a menüsor magyarul van, de nálam meg angolul. Tudna nekem valaki vmi megoldást?

2017. jún. 9. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ALT -> menü -> nézet -> eszköztár -> könyvjelző eszköztár -> pipa ki
2017. jún. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a bökkenő még, hogy angolul van a menü, és Ubuntunk van (bár lehet, hogy ez annyira nem befolyásolja a dolgokat). Az angol megfelelőjüket le tudnád írni, hogy mikre kattintsak?
2017. jún. 10. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

View -> Toolbars -> Bookmarks Toolbar


Ennyire ne legyél magatehetetlen!

2017. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te meg ennyire ne legyél már szemét! Ezeken már rég túl vagyok, próbáltam már. Tudom, hogy a Brookmarks a könyvjelzők, a View nézet stb., de így sem sikerült eltűntetni. Mással is próbálkoztam már, de úgy sem akart eltűnni. Nem tudom, hogy neked miért "magatehetetlenség", ha közben nem is tudod, hogy mennyi mindennel próbálkoztam.
2017. jún. 10. 11:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és végülis magamtól sikerült rájönnöm.
2017. jún. 10. 11:07
 6/6 miramare4 válasza:

Most kaptam a saját (a menűsorra vonatkozó) kérdésemre egy kiváló választ Argloss-tól (kösz, Argloss):

Jobb felső sarok, három vízsz. vonal (menü), benne: Testreszabás, alsó sorban: Eszköztárak. Legördül: menüsor és könyvjelző eszköztár. Mindkettő ki-be kapcsolható pipával. Tényleg nem könnyű harcolni ezzel a sok apró változtatással, ami a 60-as verzióban beugrott. Utálom ezt a permanens átszervezést, mintha kísérleti nyulak lennénk, akiken minden alkotó kipróbálhatja a különféle ötleteit.

2018. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!