Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem indul a böngészőm?

Mért nem indul a böngészőm?

Figyelt kérdés

Linux mint quiana 17.1 cinammon disztro van a gépemen.

A google chrom-ot nem támogatja! A sima Firefox, ami alapból a telepítés után rajta van a gépen, nem valami jó verzio. Szinte minden oldalnál kidobja, hogy frissítsem a böngészőm, van olyan oldal, amit meg sem enged nyitni, a flash pocsék benne, facen pl. élő videót nem tudok nézni. A youtube-on is állandóan szerencsétlenkedik. Jó nem baj gondoltam felrakok egy chromiumot. Fel is telepítettem, csak az a bibi, hogy nem enged fel a netre, mert internet no privacy és nem tudom, hogy miért?? Csak egyetlen dolgot szeretnék ettől az op redszertől, hogy stabilan működjön a net semmi más! Hogyan telepíthetném a chromiumot úgy, hogy ne írja ki nekekm, hogy no privacy? Vagy, hogy biztonságos legyen a kapcsolatom chromium alatt?



2017. jún. 12. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

(A Firefox nem tartalmazza a flash playert, szóval ne a böngészőt szidd, hanem a flash-t frissítsd.)


Hány bites a Mint?

Amúgy:

[link]

[link]

stb.

2017. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Google Chrome telepítése:


sudo add-apt-repository "deb [link] stable main"

wget -q -O - [link] | sudo apt-key add -

sudo apt-get update

sudo aptitude install google-chrome-stable


Ezt a "no privacy" hibaüzenetet nem tudom értelmezni. A Chromiumnak nincs ilyen hibaüzenete.

2017. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék firefoxot használni.

A chromiumot, vagy a google chrom-ot szeretném.

Tudom azokban alapból benne van a flash, de az alap firefox, ami a gépemen jelenleg van teljesen elvault verzio. Ezért szeretnék egy chromiumot a gépemre, de hiába települ fel kiírja, hogy "internet no pricacy" és ennyi, nincs net csak nem tudom mért.

2017. jún. 12. 12:10
 4/7 A kérdező kommentje:

kiírja, hogy internet there is no internet connection.

De az alap mozilla az a szar, ami alapból a gépre került azt meg elindítja a netet, akkor a chromium miért nem?


Próbáltam egy újabb firefoxot feltelepíteni, fel is tette, csak ugyanez a szöveg, vagy internet no privacy, vagy there is no internet. A telpüléssel nincs baj, ott van a chromium is, csak nem indítja el a netet. Csak is kizárólag az alap elavult firefox indul, amit az op rendszer tett hozzá nekem.

2017. jún. 12. 12:15
 5/7 Alain Delon ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne újratelepítened a Mintet. Nekem is hasonló problémáim voltak néhány hete az openSUSE-val. Újratelepítettem (frissebb verzióval) és nincs semmi gond.
2017. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:

Hogyan telepítetted a Chrome-ot? Ugye, nem letöltötted az exe-t... Amúgy telepítés után minden nem rolling disztrót illik frissíteni, esetedben egy

sudo apt-get update && sudo apt-get upgrade

sor megoldja, a flashre pedig a

sudo apt-get install flashplayer

lesz a megoldás.

2017. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alain Delon ***** válasza:
Annak is nagy esélye van, amit Tom Benko leírt. De ha neked az a sudo akármi kínai, szerintem a szoftvertelepítőből is el tudod intézni a frissítést.
2017. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!