Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudom...

Facebookon hogyan tudom beallitani azt hogy a bejegyzéseket amikhez kommentelek vagy lajkolok masok ne lassak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek kommentelsz, ha azt szeretnéd, h ne olvassa senki? Nemtom, gondoltak-e rád a fejlesztők.
2017. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha valamihez hozzaszolok, ami engem erdekel vagy szimplan segitek valakinek aki kerte az szerintem megjelenik nehany osztalytarsamnal es nem szeretnem ha latnak, mert utana gunyolodnak, kifiguraznak..probaltam figyelmen kivul hagyni, de nagyon idegesit, hogy semmihez nem tudok nyugodtan kommentet fuzni, mert tudom hogy ok is latjak es masnap ezzel fognak jonni nekem
2017. jún. 12. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Buta kérdés, éretlen hozzàállàs! :)

Intèzd privkón, azt senki nem làthassa csak te meg akinek írsz ahogy mondod segítség szàndékkal.

(Cristian)

2018. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah, mèg annyit hozzàfűznék, hogy tedd ezeket az osztálytàrsakat 'távoli ismerős' stàtuszra.

Ha ezt beállítod nem minden aktivitásod làthatjàk, ha mas falán vagy aktív azt meg plàne! ;)

2018. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A harmadik legbiztosabb megoldás: Kérd meg, ne legyen más ismerőse csak te :D

(Cristian)

2018. szept. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!