Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyen telefonálás vezetékes...

Ingyen telefonálás vezetékes hálózatba, De melyik programmal?

Figyelt kérdés
Próbáltam Voipbuster,Freecall,stb programokat, regisztráltam, de mindig valami hibát irt ki volt olyan hogy regisztrálni sem engedett régebben a voipbuster-t használtam és mindig jó volt mi lehet a gond?
2010. máj. 18. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

csak ezek vannak amit te is felsoroltál

nekem ment max 20 percet tudtam aztán új reg és várni kellet mert aszem IP-t is nézte

2010. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ipt meg tudsz újítani ha szükséges a vezérlőpult hálózat beállításainál
2010. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
IP-t nem tudsz megujitani a halozat beallitas pontnal. ( felteve, hogy DHCP-s Ip-t kapsz a szolgaltatodtol, es nem router keresztul vagy (NAT) akkor is a szolgaltato altal adott IP cimednek van egy ervenyessegi ideje (lease time) amin belul te 100000000^X renew-t kerhetsz, akkor is u.a. kapod. ( ellenkezo esetben siman felzabalhatnad a szolgaltatod tartomanyat )
2010. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!