Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok valakit letiltani?

Hogy tudok valakit letiltani?

Figyelt kérdés
Csináltam pár fotót és szétküldtem a google drive linketde valaki olyan is megkapta akinek nem kellett volna. Hogy tudom csak őt letiltani?

2017. jún. 13. 23:07
 1/4 fersk ***** válasza:
De hisz' már megkapta... mit tiltanál le? Hogy megnézze? :D
2017. jún. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shaddark ***** válasza:

A Google driveban visszaveszed az engedélyt.

Ha nem mentette le még, akkor nem engedi be.

2017. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod, ha kikapcsolod a linken keresztüli megosztást..., viszont ekkor a tobbiek se látják. Majd kapcsold be újra a linken keresztüli megosztást és ellenőrizd, hogy a régi linkről elérhetők-e a képek. Ha igen, akkor kapcsold ki megint. Töröld le a fájlokat és töltsd fel újra Driveba, ekkor új linket kap majd a fájl és csak azoknak küldd el, akiknek akarod, hogy lâssák....
2017. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezért jobb, ha nem linket osztasz meg, hanem konkrétan személyeket adsz hozzá, mert akkor garantáltan csak ők látják.
2017. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!