Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok HDMI kábellel...

Hogyan tudok HDMI kábellel össze kötni egy TV-t és egy telefont?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettünk egy Philips 4000 series Tv-t és most vettünk hozzá HDMI kábelt is aminek az egyik vége rendes HDMI a másik pedig micro usb hogy a telefonnal egyből fel lehessen csatlakoztatni. Nos én ezt meg is tettem de hiába lépek a TV-n a HDMI 1-es porthoz azt írja ki hogy nincs jel, és a telefon se csinál semmit. (3 kompatilibilis telefonnal próbáltam de egyikkel se jött össze). Neten nagyon sokat kerestem DE semmit nem találni arról hogy mégis hogyan lehetne megoldani ezt a próblémát csak azt hogy milyen jó a hdmi-vel össze kötni a tv-t és egyből kivetíti a telefon képernyjét a TV-re.

2017. jún. 14. 11:45
 1/3 Derwer ***** válasza:
90%

Olyan nincs, hogy HDMI-USB kábel. Az egyik videó adatot, a másik klasszikus adatot közvetít.

HDMI-MicroHDMI lehet esetleg.

Ha MicroHDMI port van a mobilodon, akkor kb egyből vetíti is a képet. ha nem,akkor a telefon beállításait kellene megnézni.

2017. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet microUSB-ről videót küldeni HDMI-re, de ahhoz olyan telefon kell, ami támogatja az MHL sztenderdet.


[link]

[link]

2017. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat ezekkel nem mentem semmire se. A keszulekemet kompatibilis es kepes az MHL kapcsolat letrehozasara is.
2017. jún. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!