Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magánemberként hogyan adhatok...

Magánemberként hogyan adhatok ki fizetős applikációkat a Google Playen?

Figyelt kérdés

Egy kis project keretében csináltam egy applikációt annak ingyenes és fizetős verziójával, és elhatároztam, hogy akkor már ki is szeretném adni őket.A Google Developer Console oldalán tűnt fel, hogy szükséges egy kereskedői fiók, de nem tudom létrehozni, mivel a


A(z) Vállalkozás neve kötelező mező,

A(z) Webhely kötelező mező.


Most akkor tényleg szükséges egy vállalkozás, hogy kiadhassak applikációkat? Valaki aki egy kicsit jártas a témában tudna segíteni?



2017. jún. 14. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok jogász de ha valamit árulni szeretnél az után adózni szükséges. persze ezt mint egyéni vállalkozó is megteheted.


érdemes lenne egy szakemberrel elbeszélgetni arról hogy ehhez pontosan mi kell

2017. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, teljes mértékben igazad van, hogy a legjobb választás egy szakember lenne. Csakhogy egyenlőre nekem elég lenne valaki, aki a jártas a témában, hiszen a projektem még eléggé gyerekcipőben jár.
2017. jún. 15. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Találtál megoldást a problémára? Ugyanez van most nálam is, csináltam egy egyszerű kis appot, amiben a reklámmentességért lehetne fizetni, de nem tudom, hogy hogyan hozzak létre kereskedői fiókot úgy, hogy nincsen vállalkozásom.

Köszi, ha válaszolsz!

2017. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!