Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a digitális...

Hogyan tudom a digitális telefont a földszintre bekötni?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy digitális elosztót, mivel a régi analóg telefon vonal megszűnik. Be is lett szerelve de a telefont így csak a szobában tudjuk használni mert rá kell kötni erre a ZTE kütyüre. Vezeték nélküli bridge vagy milyen megoldásokkal tudnám bekötni a földszintre úgy hogy a telefon lenn legyen a hálózati adapterével együtt??

2017. jún. 17. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt sajnos magadnak kell megoldanod, VoIP dig. telefon az esetek 99%-ban a HGW (dig. elosztó) 1-es portjából működik, ahova gondolom jelenleg is be van dugva. Vagy a bejövő réz kábelt viszed át a másik szobába a HGW-vel együtt, vagy a telefon kábelét hosszabbítod meg és vezeted le falon át a másik szobába. Utóbbi véleményem szerint egyszerűbb, de ha ragaszkodsz ahhoz hogy a ZTE is mozduljon úgy is meglehet oldani.


Nyilván van lehetőség szerelőt hívni, aki megcsinálja neked. 1414 műszaki csoportot kell keresni, ahol tudnak neked egy kiszállást rögzíteni, ennek viszont van egy egyszeri díja. Alvállalkozó kimegy hozzád 30 napon belül egy megbeszélt időpontra és megcsinálja neked úgy ahogy szeretnéd!


Sima PSTN (analóg) telefonra innentől kezdve sajnos nincs mód visszaállítani. Pár év múlva mindenhol le lesz kapcsolva.


Remélem tudtam segíteni.

2017. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azóta kiderült hogy van egy olyan megoldás is hogy DUO DECT telefont vásárolok és így a másik készülék a földszinten lesz a másik meg lenémítva a HGW mellett. De azt nem hiszem el hogy nincs egy olyan VOIP modem+router amiben van voip rádiós interfész, hiszen a duo dect telefonok is vezeték nélkül működnek, vagy egy olyan phone dugós kütyü ami nem telefon hanem csak a bázis része és nem kell érte 10kilót kiadni...
2017. jún. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!