Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit némítok telefonon...

Ha valakit némítok telefonon (értesítések némítása valamennyi időre), akkor ő látja hogy én fent vagyok?

Figyelt kérdés

Mondjuk némítom XY személyt 24 órára. Akkor ő látni fogja, hogy jelenleg elérhető vagyok, vagy esetleg offline állapotnak fog írni? Vagy az is előfordulhat, hogy folyamatosan azt fogja jelezni hogy "1 perce volt elérhető" facebookon, míg mobilon keresztül "jelenleg elérhető" üzenetet fogja kiírni zöld pötty nélkül?

Fontos lenne... Köszi előre is.


2017. jún. 25. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
a némítás arra vonatkozik, h kapsz-e hangjelzést, nem azt, hogy ő mit lát belőled.
2017. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

És akkor az miért lehetséges, hogy mobilon azt jelzi, hogy "jelenleg elérhető" zöld pötty nélkül, viszont gépen facebookon meg folyamatosan azt jelzi, hogy "1 perce volt elérhető"..?

2017. jún. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!