Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Oroszokkal mi a tapasztalatoto...

Oroszokkal mi a tapasztalatotok online játékokban?

Figyelt kérdés
Egyetlen mobát játszok ahol EU-szerveren brutális mennyiségű orosz van akikkel szinte lehetetlen játszani. Angolul nem beszélnek csak oroszul, nem tudom, hogy ennyire iskolázatlanok és oroszon kívül nem beszélnek idegen nyelvet vagy tiszteletlenek másokkal mert az angol az alap, univerzális nyelv mindenhol. Rengeteget trollkodnak, kilépnek, ok nélkül reportolnak. Mikor meglátok egy cirill betűs idiótát legszivesebben már akkor kilépnék. "CS" meg hasonló fps-eknél ahogy hallom ugyanez a szitu. Miért ilyenek?

2017. jún. 25. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapból átlagosan az egész orosz nép ilyen aberrált tuskó. Vezetni se tudnak, agresszívek, erőszakosak, nagyon én központúak. Ez a jellem vonásuk. Általában minden népnek van jellemzője, az olaszok nagy szavúak hangosak, az angolok furán néznek ki, a finnek svédek közt rengeteg a szőke stb. Az oroszoknak meg ilyenek a tulajdonságaik.


Nagyjából ez mutatja mennyire fura nép

[link]


Van köztük normális, de nagyon sokukra ez jellemző.

2017. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"cyka blyat" éjjel nappal.
2017. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emberiség söpredéke. Egy évig dolgoztam Oroszországban, Fehéroroszországban és Ukrajnában, inkább a halál, mint hogy még egyszer oda visszamenjek.
2017. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!