Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha felmentem tor böngészővel...

Ha felmentem tor böngészővel darkwebre csak kiváncsiságból körülnézni és beregisztráltam egy oldalra ami drogokkal foglalkozik abból lehet problémám?

Figyelt kérdés
Nem akarok rendelni semmit,nem élek ilyenekkel.
2017. jún. 25. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok.

Hogy a fenébe ne lehetne bajod, főleg ha valami publikus címeddel regisztrálnál.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha nem élsz ilyenekkel, akkor miért is regisztráltál ilyen oldalra...

2017. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kért sem e-mail címet semmi adatot csak egy egyszerü felhasználónevet+jelszót
2017. jún. 25. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan törvény, ami tiltaná, hogy beregisztrálj egy ilyen oldalra. Ha ott illegális tevékenységet végzel, és ez kiderül, akkor lehet bajod.
2017. jún. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Dark Web veszélyes?
2017. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem rendelsz/adsz el drogot addig nem lehet belőle problémád
2017. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es v h nagyon Narniában én több DW-s oldalnak is tagja vagyok kb már vagy 2 éve.

Semmi bajom sincs. Eleve úgy van kialakítva a rendszer h szinte lehetetlen lenyomozni és am akkor is oldalakat zárnak be pl Silk Road.


Semmi bajod nem lesz tőle h tagja vagy. Ha persze reklámozod az más kérdés.


Egyébként meg 1. eljárás akkor indul hivatalból ha fennáll a gyanúja h te drogot vettél v fegyvert, pedofil tartalmat töltöttél le ....


Soha 1 olyan eset nem volt h MO-n a DW miatt indult volna eljárás. Az emberek 99%-a a létezéséről sem tud.


2. Ha csináltál is v mit azt be is kéne bizonyítani.

Ha ez nincs, el se jut az ügyészségig. (Bizonyíték hiányában le lesz zárva.)


És jól mondta a gyerek nem kér mailt, csak jsz-t meg fh-t. És minden weboldal ilyen a DW-n szal a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni h te hol v fent DW-n.


Ha lepontoztok akkor is így van.

2017. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem lesz semmi problémád, amíg nem vásárolsz vagy kereskedsz vele. De azt azért szögezzük le, a Tor nem mindenható, ki lehet játszani, nem garantálja a full inkognitót.
2018. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!