Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet indítani egy torrent...

Be lehet indítani egy torrent letöltést, ahol seed nincs, peerek viszont vannak?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja letöltöttem egy torrent fájlt, ami tegnapig némán tengődött az éterben, tegnap viszont váratlanul beindult úgy, hogy a seed 0 volt, és 81%ig letöltődött a fájl. Elkezdtem bizakodni, mivel egy ritkaságról van szó, amit hiába hajtok, sehol nincs... Viszont megint megállt és semmit nem halad előre.

2017. jún. 26. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg a tobbi peernek is csak hianyosan van meg, ezen csak az segithet aki a teljes tartalommal becsatlakozik.
2017. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ha ezt a torrent fájlt akárhányszor letöltené valaki, mindig csak 81%ig kúszna fel?
2017. jún. 26. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha senki sem tudja kipotolni a maradekot amit jelenleg mindenki hianyol.
2017. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezt egy nyílt piratebay torrenten találtam. a feltöltőnek vajon érdemes írni valahogy?
2017. jún. 26. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Még akkor lehet esélyed ha olyan peert találsz akinek pont az van meg ami neked nincs...
2017. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a DHT engedélyezését ennél az egy torrentnél, hátha talál másik ugyanilyen torrentet (valamelyik másik nyílt oldalon), ahol még van seeder, nálam általában be szokott jönni.
2017. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gábor_79 ***** válasza:
Ha még növelni akarod az esélyeidet, akkor beírod a keresőbe "tracker list". Az első találatot megnyitod és kikeresed a listát onnan, azaz udp és http kezdetű sorokat. Kijelölöd egérrel, majd a kliensprogramban a kritikus állománynál rányomsz a tracker fül alatt egy üres területre jobb gombbal és "tracker hozzáadása"-át választod.
2017. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huh, ennyire nem vágom a dolgokat mélységeiben, elmagyarárod azt hogy kell? Illetve hogy mit takar a DHT?
2017. jún. 26. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit takar a DHT kérdésre a válasz:


[link]


A kliensben alul a Trackerek fülön jobb klikk a [DHT]-n majd DHT használata kiválasztása.

2017. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahaa, rámentem a trackersnél a DHT-re jobb gombbal és add tracker. Most több lett a peer, tehát nagyobb az esély hogy lejöjjön a cucc?
2017. jún. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!