Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kapnak értesítést...

Miért nem kapnak értesítést azok, akiket megjelölök a Twitteren a bejegyzéseimben (tweetjeimben)?

Figyelt kérdés
Pár napja le lett blokkolva a fiókom (bár nem tudom miért, mert ez a csodálatos oldal, még azt sem indokolta meg; miután pedig végigolvastam a felhasználási feltételeket, kiderült számomra, hogy tényleg nem tettem semmi szabályelleneset), és miután újra aktív lett a fiókom pár napnak el kellett telnie, hogy észrevegyem a fent említett hibát, miszerint többnyire azért nem válaszolnak nekem, mert nem is látják amit írok, nem kapnak róla értesítést. Szóval ez esetben mit csináljak vagy hová forduljak? Van a Twitternek valami hibákkal foglalkozó elérhetősége, gépháza? (Merthogy nem találtam sehol se, és utóbbi még a sokszor lesajnált IWIW-en is volt...)

2017. jún. 26. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!