Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Darkorbit kari eladható?

Hmatyko kérdése:

Darkorbit kari eladható?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) egy elég fullos Magyar szerven karit szeretnék eladni legalább 25 000 ft

-21 szint

-63 millio becsület

-40 képpesség kirakva a fontosabbak kint burkolatszakértö,pajzsenergiamestere,álcázómuvész,fejvadász,rakétamester,kalibráló

-preimum 1 honap

-kedvezmény és dobozdupla 2 hétig

-minden boster alegfontosabbak: pajzs 50,sebzés 20 életerö 10 százalék

Hajó

-gyakorlatilag az összes hajó csak pár kifestös dizi nics meg

-10 drón 18 Havoc 12 Hercules 49 Demon elit és több száz kifestös dron

- extrák ebból mind 6 van mert ennyi hajot használtam egyszere: bövitö cpu4,rakétaturbo,rakétavetó cpu,raktérduplázó,automta javitó robot és cpu,istant pajzs aknaturbó,50 álca, automatrakéta cpu,dronjavitó 2

-66 LF4 2, 2 LF4 HYPERPLASMOID

-legjobb pajzs és meghajtó kb 200 darab

Pet

-ellenségbemérö 3

-önmegsemisitó 3

-automagyüjtö berendezés 3

-nyersaanyag gyüjtö 3

- 5 radarprotokol

Löszer

- X2 8 000 000

- X3 1 700 000

- X4 300 000

- RSB 120 000

- über raksi( piros) 9000

- hellstorm ( sárga ) 52 000

Jelenleg használt hajok

-agis-elit,tartarus,citadel-elit,nostromo-ambassador,spaerhad-elit,venga-ligthing

és a kedvencem goli-saturn 580 000 életel pajzs elsö konfi 200 000 kb 2 konfi 450 000 a sebzésem pedig 170 000 rsb és über komboval vagy több.Az oka pedig hogy eladom az elérhetlen fullos szint és már kevés az idöm rá, az ár pedig nem szeretnék ennél lejjeb menni mert ez csak töredéke amit én ráköltötem hülye XD

ha valamit tudni akkartok még kérdezetek :O



2017. jún. 26. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!