Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki az aki képes a videosboltbó...

Ki az aki képes a videosboltból venni pólókat a kedvenc " youtuberükről"?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok elhinni, hogy valaki ad 4-5 rongyot pár idióta, primitív barom termékéért, aki pénzért

bármikor kiröhögteti magát és nyomja az unalmas nézhetetlen videóit. Van köztük olyan, aki minőségi tartalmakat

is gyárt de ahogy elnéztem a többség nem ilyen. Nem hiszem el, hogy erre tényleg vam kereslet, és hogy idáig fajul a világ, hogy ilyen emberekért rajongunk; akik semmit nem tettek le érte az asztalra és mindennek tetejében a legtöbbjüket még csak viccesnek sem találtam. Idétlennek inkább.

Könyveket írnak " Í gy lettem youtuber " címmel. Nagyon gáz, hogy tényleg a mai fiatalokat ez izgatja, pedig én is csak 20 éves vagyok.


[link]

Most nem csak a belinkelt személyről van szó, aki nem tudná miről van szó, lássa.



2017. jún. 27. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek veszik főképp, meg visszamaradott agyú fiatal felnőttek...

14 éves unokahúgom is ilyen polót kért, meg a 12 éves unokaöcsém is, az mcshop-ról. Igazából nincs ebben semmi újdonság, régen is ugyanígy voltak celebek, akikért megőrültek a fiatalok, most is vannak, és ha jobban megnézed, a régiek sem voltak jobbak, csak általában őket komolyabb managerek meg mediastúdiók futtatták, ma pedig gyakorlatilag bárki lehet celeb, szinten 0 befektetéssel. Én még emlékszem, mekkora divat volt a Shy guys, meg a Backstreet Boys, egy időszakban állandóan ezeket nyomta a Bravo, meg a hasonló kaliberű magazinok, a tinilányok meg vették, mint a cukrot. Aztán elmúlt náluk, ahogy el fog múlni a mostani fiataloknál is.

2017. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emberek sok drága vackot megvesznek, a marketing és a saját agyi korlátaik miatt. Lásd: Apple cuccok, Márkás ruházati termékek, stb...
2017. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért egy Back Street Boys más kategória, mint egy idióta aki próbál vicces lenni a neten :/
2017. jún. 27. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban van különbség. A Backstreet Boys körül komplett hisztériaroham volt annakidején, míg ezeknek a srácoknak néhányan megveszik a pólóikat. Ne csak a kiadott alkotások minőségét vesd össze, hanem a tömegreakciót is. Amúgy meg ha van kereslet arra amit csinálnak, ha van nézettség abból amit csinálnak, akkor nincs mit tenni. Kielégítenek valamilyen fogyasztói igényt, lehet számodra hülyeség amit csinálnak, de a statisztika igazolja, hogy sokaknak meg nem az. A kérdés inkább, hogy miért érzed szívügyednek, hogy ezzel foglalkozz :D
2017. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, mert a Backstreet Boyst profi stáb managelte, míg ezek a youtube-os srácok többnyire self-made módon érvényesülnek.
2017. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Silány termékek, rányomtatva valamelyik csatorna logójával. Ezeket néhány cég gyártja a videjósoknak úgy, hogy megveszik a kínai, szemét minőségű bögréket, pólókat, utána rámatricázzák, rávasalják a logót.

Most ez az új módi, a tehetségtelen fosch embereket sztárolni. A hagyományos sztároknak legalább van tehetségük valamihez és ezért lettek sztárok.

2017. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A gyerekek veszik, mert a népszerű XY gyereknek ilyen pólója van.
2017. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 És ez mikor nem volt így? Ez nem csak a youtuberekre igaz, zenészek, színészek, igazából akárki, mind teremtenek valamiféle trendet a rajongóik között, szándékosan, vagy sem. Nem látom mi a különbség aközött, hogy egy Youtuber csatornás pólót árul és aközött, hogy Guns&Roses pólóban flangálnak emberek az utcán.
2017. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!