Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt az üzenetet kaptam az...

Ezt az üzenetet kaptam az ebay-en vett tárgy után mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt vásároltam 7000ft értékben az ebayen ,kifizettem, nem volt gond.

Erre az előbb ezt az üzenetet kaptam emailbe


We're writing to let you know that we've removed an item you recently won:

292164432174

Since you've already paid for the item, you don't need to do anything else. If your item hasn't arrived yet, it should arrive soon. If it doesn't, then you'll want to open a case in our Resolution Center. You can learn how to do this, plus find timelines for opening cases, at:

[link]


Most ez mi átvert az eladó? mert a vásárlási előzményebe is az van hogy törölték az általam vett dolgot. eddig már vagy 20x vettem ezt azt és ilyen nem volt



2017. jún. 27. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
mármit tudom hogy jelenteni kell de mikor most azonnal vagy miután az igért időb belül nem érkezik meg ami július 12-aug 16
2017. jún. 27. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor kell jelenteni, ha nem érkezik meg. Ha megérkezik, akkor nincs egyéb teendőd.
2017. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de akkor mi ez az üzenet hogy törölték? eddig soha nem

volt ilyen, a 2 éve vett cucc is ugyan úgy ott van a listámon

2017. jún. 27. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem részletezi, hogy miért törölték, valamiért egyszerűen csak törölték. Lehet, hogy sértette a szabályzat valamelyik pontját. De ha feladó már feladta, akkor meg fogod kapni. Ha nem kapod meg a beígért időn belül, akkor viszont refundod kell kérned.
2017. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!