Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valamiert nincs internet a...

Dead626 kérdése:

Valamiert nincs internet a gepen pedig eddig voltvalaki tud megoldast?

Figyelt kérdés

Ma reggel mielott elmentem itthonrol megvenni a videokartyat meg minden rendben volt hazaertem beszereltem a gepbe a vidikarit elinditottam es nemvolt internet csak az a sarga haromszogu felkialtojel mar probaltam a hibaelharitast de csak azt itja ki

"A(z) Ethernet nem rendelkezik érbényes IP-konfigurációval"

Ez most mitjelent en nemertek hozza ugyhogx valaki tud megoldast erre problemara? Azota megprobaltam kihuzni mrg visszadugni a kabelt ujrainditottam a routert de semmi nem mukodott :(



2017. jún. 29. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Van otthon router?Nekem sokszór csinálja ezt a gagyi router,hogy nem tud már kiosztani ip-t,mert valamiért betellik vagy bekattan,és csak áramtalanítani kell vársz 10mp-et és visszadugod!Ekkor nekem rendbe szokott jönni!Ha modemed van csak,akkor azzal csináld ezt!De lehet,hogy a szolgáltatónál van gond!Azért nézd meg a modemnél a ledeket,hogy van-e net vagy nincsen!
2017. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!