Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Videára és az Indavideóra...

A Videára és az Indavideóra privátba töltöm fel a filmeket, akkor nem fogják törölni szerintetek?

Figyelt kérdés

Írtam emailt a Videa tulajdonosnak, és azt írta nekem vissza, a jogtulajdonos jelenti akkor le kell törölniük. Az Indavideó tulajdonosának is írtam, és ő azt írta vissza, a jogtulajdonos észreveszi és jelenti akkor le kell törölniük de ha privátba tárolom és nem osztom meg senkivel akkor nem törlik le, és azt is mondta még nem volt olyan privát tartalom amit törölniük kellet volna.


400 GB-nál több filmem van, érdemes feltöltenem privátba?


A felhőre nem akaróm feltölteni mert változhatnak a tárhely méret és akkor törölhetik mint pl OneDrive-nál. Megába se bízok mert hatóság lefoglalhassa, vagy maga a tulajdonos megszünteti a tárhelyet.


Azért akarom feltölteni az Videára és az Indavideóra, mert ha meg adja magát a merevlemezeim DVD lemezeim akkor még online ott tudnám nézni a filmeket.


Csak nem tudom érdemes feltöltenem, nehogy még így is letöröltesse a jogtulajdonos a filmeket amit privátba rakok. A másik dolog ennyi filmet feltölteni sókéig tart, de biztonsági mentés meg kell mert ennyi film címet nem tudnák meg jegyezni, meg azért van pár filmem amit neten nem találok meg sehol. :(


Ti mit tennétek a helyembe? Töltsem fel Videára és Indavideóra, vagy inkább rakjam merevlemezre? Melyik szerintetek a biztonságosabb?


Én többször is szeretem megnézni a kedvenc filmjeimet, és azért is jó tárolni mindig meg legyen ha letörlik már a filmet az nCore-rol.



2017. jún. 29. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
veszel 10 rugóért egy hdd-t, és rámásolod a filmjeidet.
2017. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!