Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltűnt üzenetek a messengerben...

Eltűnt üzenetek a messengerben, mi lehet a magyarázat?

Figyelt kérdés
Erős a gyanúm, hogy egy ismerősöm üzeneteket törölt a telefonomban a messengerből (alkalma és indítéka is volt, az üzenetek meg eltűntek). Viszont ha a gépen lépek be a facebookba akkor látom őket. Kipróbáltam és ha én törlök akkor azonnal szinkronizálja a géppel. Van erre valami magyarázat?

2017. jún. 30. 10:58
 1/3 anonim válasza:
LEhet csak archiválva voltak. Nézz bele a messengerbe, írd be a keresőbe zoknak a nevét akiknek eltűnt a dolog, és ha csak archiv-ba volt, akkor ha rákeresel továbbra is ott lesznek az előző beszélgetések, azonban ha ez nem így van, végleges törlés történt. Viszont azt mondod, gépen meg látsz mindent, szóval én kizárnám annak a lehetőségét hogy a te telefonodról történt bármi is. LEhet hogy egy messenger kattanás volt tényleg. DE szerintem nézz utána mindenek, és kérdezz rá az illetőnél.
2017. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem egész beszélgetés tűnt el, hanem azon belül egy részlet, amiben az illető egy rá nézve kellemetlen dolgot leírt. A gépet azóta újraindítottam és ha a messengert nyitom meg akkor ott is eltűnt, de ha az illető nevénél kattintok az üzenetre (amikor a kis ablak jön csak föl) akkor még ott van a rész. Így is biztos, hogy nem ő törölt?
2017. júl. 3. 08:03
 3/3 anonim válasza:
Szia! Tudom, 7 éve irtad ezt ki, de azóta lett megoldás erre a problémádra? Most én is ezzel szenvedek, nem tudom, hova tuntek a részletek. Ha megoldodott, akkor hogy? koszonomm
jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!