Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináltak ezzel az oldalla...

Mit csináltak ezzel az oldallal? Www.Fuggetlen.hu Érdekes oldal volt, sokat olvasgattam, de most.

Figyelt kérdés
választok egy témakört,azon belül egy témát,és örökké tölti magát.Ez vírus?
2010. máj. 20. 14:46
 1/8 A kérdező kommentje:
2010. máj. 20. 14:47
 2/8 anonim ***** válasza:

Hali!

Nekem működik az oldal. :)

2010. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is bejön,amire rákattintok,de örökké kínlódik,szaladgálnak azok a sávok,amik a töltést mutatják.
2010. máj. 20. 14:53
 4/8 A kérdező kommentje:
...de csak ha egy konkrét témára klikkelek témakörön belül.
2010. máj. 20. 14:55
 5/8 A kérdező kommentje:
pl.erre: [link]
2010. máj. 20. 15:00
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem elég az előző linkre menni,hanem előbb:balszélen:Témakörök,ott választani témakört,és azon belül bármire katt,akkor kínlódik...
2010. máj. 20. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem megy az oldal, a témát is betölti. Próbáld meg törölni az előzményeket és a cookie-kat. Vagy próbáld másik böngészővel, én Operával próbáltam.
2010. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hoppá!Internet Explorerrel működik,csak a Mozillával vacakol!Akkor biztos valami vírus van a gépemen!Tyű az anyját!Köszönöm a segítségeteket!
2010. máj. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!