Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan fizessek Steamen...

Hogyan fizessek Steamen Maestro bankkártyával?

Figyelt kérdés

Van egy Maestro bankkártyám,rajta 4000 forinttal. Itt a Steam Sale,szeretnék vásárolni játékokat,de a Maestrot egyszerűen nem fogadja el. Próbáltam a PayPalt közbeiktatni,de a Paypalhoz egyszerűen hülye vagyok. Megpróbáltam g2a.com -on 10 eurós Steam feltöltőt vásárolni de nem akar működni.


Mit tegyek?



2017. júl. 1. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon és tanuld meg a Paypal használatát, millió leírás és videó van a neten.

A Maestro kártya szívás, jellemzően nem szokták elfogadni a neten, így alkalmazkodni kell a helyzethez és köztes módszerrel élni, ez lenne PayPal.


Ha fiatal vagy és több ismerősöd mozog online játékvásárlási körökben akkor esetleg őket megkéred hogy egy Visa/Mastercardos ember fizessen/vegyen neked játékot, te pedig elutalod neki az árát. Azért ajánlom az ismerősöket, mert nekem is hiába van egy rakás aktiválatlan kulcsom amit olcsón adnék (60 eurós játék 8-10 euróért), de egyszerűen nincs olyan platform ami által úgy bonyolítható a csere hogy egyik fél sem veri át a másikat (egyik nem fizet, másik nem adja át a kulcsot).

2017. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

# 1/1


de te hardveraprón árulsz kulcsokat :D

2017. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos egy ismerősöm sincs akinek lenne bankkártyája,ezért szereztem be mihamarabb egyet magamnak. Most hogy meglettem 14 éves kaptam egy K&H-s bankkártyát,hogy hú de jó majd ezzel megvehetem a jórégóta kinézett játékaimat,mert eddig semmilyen módom nem volt a beszerzésükre. A Paypalhoz nagyrészt azért nem értek,mert nem tudok jól angolul,csak szavakat vagy félmondatokat értek meg belőle. Majd megpróbálom megtanulni,köszönöm a bemutató videós ötletet.


Még nagyon régen csináltam egy Paypal fiókot,de elfelejtettem a jelszavát. Tegnap nagynehezen csináltam egyet,nagyon megváltozott a regisztráció. Írt valami hitelesítős dolgot,nem nagyon tudom pontosan mit hitelesít,azthiszem a bankkártyát,valami 4 számjegyű kódot kell neki megadni.

2017. júl. 2. 04:08
 4/5 anonim válasza:
a paypal a megoldás, bár elsőnek azt írta ki nekem mikor próbáltam a paypal fiókomhoz adni a kártyámat hogy nem lehet, felhívtam a telecentert ők pedig felvették a rendszerbe a kártyám, hogy online is tudjam használni így tudtam regisztrálni a paypalra. egyébként megéri regisztrálni, használata nagyon egyszerű
2018. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült (már nem emlékszem hogy hogyan) megcsinálni hogy paypalon keresztül levegye a pénzt a bankkártyámról.

Köszönöm mindenkinek!

2018. jún. 27. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!