Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan juthatok vissza a...

Stewie200 kérdése:

Hogyan juthatok vissza a facebook fiókomba?

Figyelt kérdés
Múlthéten valami idióta jelentett hogy fake vagyok, a face kért képet egy azonosítóról (személyit küldtem) de péntek óta csak az az üzenet fogad mikor belépnék hogy köszönik és majd értesítenek hogy mi van... Ne is számítsak arra hogy visszakapom a fiókom? nagyon nagyon fontos lenne!

2017. júl. 2. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

egy lehetőséged van: vársz

hétvége pedig az usában is munkaszünet.

2017. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez mondjuk jogos, de van rá esély hogy tényleg megnézik, és visszakapom a fiókom szerinted? Telefonszámot vagy mail címet kerestem ahol kapcsolatba tudnék lépni velük, de nem találtam semmit...:S
2017. júl. 2. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam, volt egy tartalék fiókom, a saját nevemmel, jelentette valami nagyokos, és azóta nem tudok belépni, hiába küldtem el nekik már minden kutyafülét (kb. 3 hónapja nem tudok belépni azzal a fiókkal)...
2017. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként rájöttem, hogy miért tudta töröltetni az a nemnormális ember: átírta a nevét az enyémre, és bejelentette a másodlagos fiókomat (az igazi nevemmel regisztráltam), miszerint én visszaélek az ő nevével, és persze a Facebook egyből ugrott erre, és letiltott nyomban... Na de én mikor megláttam, hogy a saját nevemen van egy kamufiók, aki korábban ismerősöm volt (ez onnan derült ki, hogy vele voltak közös beszélgetések, de utána kiderült, hogy KAMUFIÓK: az egyik volt "haverom" regisztrált kamu névvel, hogy figyelni tudja, miket osztok meg, MAJD, és most figyelj, ÁTÍRTA A NEVÉT a saját nevemre, hogy törölni tudja a másik fiókomat), jelentettem az ő fiókját is, hogy visszaél a nevemmel, és a Face ügyesen törölte azt is. Szóval ennyi erővel bárki jelenthet bárkit, ha ugyanaz a neve...
2017. júl. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy szo mint szaz: Hatalmas csic.ska az egesz oldal az osszes dolgozojaval egyutt! Bele se tudnak gondolni mennyi kepem es emlekem veszett igy oda az o f@.szsaguk miatt!! Semmi jot nem kivanok nekik! Amugy koszonom a valaszokat
2017. júl. 3. 07:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen... és arra se képesek, ha egy hibát bejelentesz, hogy kijavítsák... egy hiba már 7 hónapja áll fent, azóta se lett kijavítva, pedig már kismilliószor lett jelentve nekik...
2017. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a sok semmirekellő ERRE kapja a fizetést...szánalmas banda egytől egyig!
2017. júl. 3. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szavazz lábbal!
2017. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!