Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet Facebookon beállítan...

Hol lehet Facebookon beállítani, hogy ne lássák mások az üzenőfalon, hogy mostantól kinek az ismerőse vagyok, és azt se, ha vki megjelölt egy képen?

Figyelt kérdés
légyszi, részletesen, ne csak anniyt írjatok, h beállítások, mert nem találom:S
2010. máj. 20. 18:03
 1/2 A kérdező kommentje:
pontosabban a hírek között
2010. máj. 20. 18:05
 2/2 anonim ***** válasza:

be lehet állítani azt hogy akik nem ismerőseid ne lássák az üzenőfaladat, és be tudsz állítani tiltólistát is hogy kik azok akik semmilyen formában ne tudjanak téged megnézni még ha publikusra állítottál adatokat a kereső nem dob ki tégedet náluk ha le vannak tiltva


konkrét funkciót az üzenőfalon itt tudsz módosítani:

[link]


alul középen "Customize settings" azaz egyéni beállítások

és ki vannak irkálva nekem félig angolul félig magyarul, nem tudom miért, és másnak hogy jelenik meg ... szóval a lenyiló füleknél a választható opciók: "mindenki" "csak ismerősök ismerősei", "csak ismerősök", "testreszabás" na ha rámész a testreszabásra akkor állíthatsz be bizonyos embereket hogy ne lássák. de beállíthatod hogy "csak te" lássad...

2011. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!