Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt már problémátok netes...

Volt már problémátok netes rendeléskor?

Figyelt kérdés
Például Ebay-ről, AliExpress-ről, más oldalakról rendeltél, és nem kaptad meg a rendelésedet vagy átvertek? Esetleg egyéb hasonló probléma?

2017. júl. 5. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ebay.
2017. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt, eleve nem rendelek megbízhatatlan helyekről.
2017. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Árukeresőn nézegess és ott is arról az oldalról rendelj ahonnan sokat rendelnek és jók a visszajelzések, tehát a felkapottaktól. Ott tudsz értékeléseket is olvasni a termékről is meg a webshopról is. Külföldi oldalakat már csak azért sem ajánlok mert rengeteg időt kell várnod, 1 hét és 1 hónap között vagy még többet. Másrészt, mi van ha homok lesz a csomagban a teszem azt telefon helyett? :D Hogyan érvényesíted a garanciát (ha kapsz, nem tudom ez esetben a garanciális rész hogyan zajlik) ha eleve minimum 1 hét volt mire megkaptad a csomagot? Vársz rá akár fél évet mire a rendes cuccodat kapod meg ha netán belefutsz valami bakiba? Én nem ajánlom ezeket az oldalakat csak is olyan tartalmak esetében amit sehol máshol nem kapni de akkor is nagy odafigyeléssel, hogy ne legyen probléma ugyanis a szállítási idő miatt hosszadalmas folyamat bármiféle garanciális szolgáltatás igénybevétele. Valamivel olcsóbbak, de kb a biztonságot fizeted meg pluszban ha árukeresőn nézelődsz és ott vásárolsz, az a max +3000Ft ennyit takar ha egyáltalán van árkülönbség. :) Egyébként hogy javasoljak jókat, Emag, BestMarkt, 220Volt, Bluechip, Ipon, Konzolvilág stb stb... Úgyis hamar megtapasztalod tanulópénz fizetése nélkül is melyek a jó oldalak ha olvasol felhasználói visszajelzéseket vásárlás előtt. Nekem még sosem volt problémám pedig van egy cuccom ami egy elég noname oldalról (Kander.hu) lett rendelve és rendben megjött bár 1 hetet kellett várnom. Mind1 is mivel épp akkor rendeltem ezt a Zalman Z9 Neo gépházat amikor sehol sem volt kapható, mindenhol a Zalmanra vártak hogy szállítsák már a házakat hozzájuk :D Szóval én még szerencsés is voltam, Bluechipnél 2 hét várakozás után lemondtam telefonon a rendelést. Összesen ez a Bluechipes problémám volt ami igazából nem tekinthető gondnak hisz gond nélkül lemondhattam a rendelést csak annyi, hogy telefonon keresztül tudod ott lemondani ha már véglegesítve lett a rendelésed és akkor is idő mire a fiókodban beáll a lemondva státusz.
2017. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem, az árukeresőn fent levő oldalak többségénél nincs átverés. Onnan nyugodtan rendelhetsz. Előző vagyok, #3.
2017. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mind ebay-en és mind aliexpressen is nem egyszer volt, hogy szar terméket kaptam, vagy épp nem jött meg. Ezek az oldalak rendkívül vásárló központúak, minden alkalommal teljesen gond nélkül visszakaptam a pénzem. Szóval emiatt nem kell aggódni.
2017. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én már rendeltem Aliexprss-ről, de inkább úgy mondom, hogy rendeltettem egy ismerősömmel, kisebb dolgokat (lány vagyok, ezért sminkcucc, ruhára vasalható matricák) és meg vagyok elégedve. De persze ezek apró dolgok például egy telefonhoz képest.


Köszönöm a válaszaitokat!

2017. júl. 5. 18:12
 7/7 Tóth Péter Tamás válasza:
Neten rendeltem egy játékot (már nem emlékszem a weboldal nevére), és kb 1 hetet késett a játék.
2017. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!