Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wi-fi probléma? Kérdésem a...

Wi-fi probléma? Kérdésem a következő lenne.

Figyelt kérdés
Miért van az hogy minden eszköz csatlakozik kivéve az én telefonom? Már mindent próbáltam, de semmi. Válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 5. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen telefon? Próbálj meg statikus IP címet beállítani, vagy ha már beállítottál, kapcsold vissza automatikusra. Ha másnak is van a routerhez hozzáférése, lehet hogy tiltást állított be a telefonod IP címére. Indítsd újra a telefont és a routert. Nagyon jól nézd meg hogy a jelszót jól írod e be, nézd meg más gépen hogy ha beírod a jelszót amit gondolsz hogy jó, elfogadja-e


Nem is csatlakozik, vagy csak internet nincs rajta?

2017. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mindent amit irtál, s nem jó. Huawei p8 lite. Nem, nem csatlakozik egyáltalán.
2017. júl. 5. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Wifi chip szart be
2017. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha nagyon nagyon nagyon közel mész a wifi routerhez, akkor sem csatlakozik? Ha úgy már csatlakozik, lehet hogy tényleg a wifi chip rosszalkodik. P8 lite-nál sokan panszkodtak erre, van egy ilyen szériahiba.
2017. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen valószinűleg az ment ki benne, mert egyáltalán nem csatlakozik semmilyen wi-fi-hez. Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 6. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!