Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma az interne...

Matehaver44 kérdése:

Mi lehet a probléma az internettel?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete azt csinálja az internet, hogy megszakad néhány másodpercre, vagy akár többre is.

Ezt kb. fél óránként csinálja, de e is változó. Írtam egy levelet a szolgáltatónak, hogy ez a problémám, ők visszahívtak, és azt mondták, hogy a modemig nincs semmi probléma. Azt javasolták, hogy próbáljam ki router nélkül de úgy se jó. valaki tud segíteni?



2017. júl. 7. 07:30
 1/3 Alain Delon ***** válasza:
Próbáld ki másik géppel. Lehet, hogy a tiédben valami hardveres hiba.
2017. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A címkéből ítélve Inviteles vagy. Ha a probléma azóta sem szűnt meg, akkor ugyanabban a hajóban evezel az Inviteles ügyfelek legnagyobb részével, magam is egy voltam közülük néhány évig, a hűségidőnek köszönhetően; a szolgáltatás színvonala viszont igencsak megkérdőjelezhető volt. A probléma dettó ugyanez volt, változó időközönként megszakadt az internet, vol, hogy naponta néhányszor, volt, hogy majdhogynem 30-szor (számoltam). Természetesen eleinte úgy gondoltam, hogy ez csak ideiglenes probléma, türelmes voltam, később a segítségüket kértem, azonban a kiküldött kollégáikkal mind szakmailag, mind emberileg nagy problémák merültek fel. Nem részletezném, nem vagyok analfabéta ezen a területen.


Röviden, a szolgáltatás színvonala soha nem javult, a költségek nevetségesek, és olyan esetről is hallottam, hogy telefonon kedvezőbb, fejlettebb szolgáltatást ígérve, plusz hűségidőt meg nem említve láncolták magukhoz az illetőt, később pedig gerinctelenül felajánlották kötbér ellenében a szerződés megszüntetét. Hogy nálad pontosan mi a helyzet, azt nem tudom, de nem ajánlanám senkinek a szolgáltatót; ha valakinél nincs hibajlenség, az szimplán szerencsés.

2017. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*megszüntetését
2017. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!