Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van minden YouTube...

Miért van minden YouTube videón dislike?

Figyelt kérdés

Nem számít milyen videóról beszélünk a vélemények legalább 3-4%-a dislike a like-ok között.

Ez kollektívan mindenkire igaz, akár ismert egy csatorna, akár nem. Miért?

Például gy sima tutorial videón, ami arról szól, hogy hol tudod megnézni, hogy milyen hardware-k vannak benne nincs 100 megtekintés, de már rajta van 4 dislike.

Miért? Mi nem tetszik neked azon? Még csak nem is olyasmi amiről lehet véleményed.



2017. júl. 9. 10:36
 1/7 anonim válasza:
Amit te írtál példát: Azért dislike-ljék a hardveres vidit mert lehet valamit elrontott vagy én jobban gyorsabban csinálom és inkább engem nézzetek ezért vannak a dislikek Ez csak az én véleményem
2017. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, az élet minden területén vannak olyan emberek, akik helyből negatív hozzáállásúak, mindenért csak recsegnek, semmi sem jó, véleményük mindenről van, stb. Tudod ez olyan, mint amikor gyereknevelési tanácsokat adnak azok, akiknek nincsen gyerekük. Vagy amikor anyósom azt mondja egy autóra, hogy régi konstrukció, miközben nem vezet autót, ergo annyira ért hozzá, mint én a pulóver kötéshez. :D_DSA:
2017. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igazuk van az előzőeknek, vagy trollok, irigyek, gyűlölködők, vagy élettelen emberek, akiknek fő céljuk az életben a negatívitás. Ezek általában meg sem nézik a videót, csak rámennek a dislike gombra.
2017. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez igy van itt a GYK-ben is. Ha én is olyan attitűddel rendelkeznék, mit az előzőek felsorolnak, akkor az előttem hozzászólóknál a piros pacsira kattintanék.
2017. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

de úgy őszintén, arra nem gondol itt senki, hogy valaki szerint tényleg hülyeség, vagy szimplán nem tetszik neki?


soha az életben nem fogom megérteni, miért nem lehet ezt elfogadni. miért kell elvárni azt, hogy valamit csak dícsérni lehessen, aki nem dícséri, az inkább ne is nézze meg, és még véletlenül se mondja el a véleményét.

ebből következik az, hogy az ember kap egy rossz képet a dologról, és azt látja, hogy "de jó, mindenkinek tetszik", miközben csomó embernek nem tetszik, csak az nem is érdekel...



ez úgy lenne fair, hogy akkor like-olni se lehessen. senki ne mondjon az adott tartalomról semmilyen véleményt. csak nézze meg, aztán csináljon mást, és akkor nem kapsz semmilyen visszajelzést, jó-e vagy nem, hiszen úgysem érdekel, mert csak a pozitív véleményt hallanád meg úgy is...

2017. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 - a te kommentedre nyomtam egy dislike-ot.

Igazad van, tényleg jó érzés :DD

2017. júl. 11. 12:45
 7/7 anonim ***** válasza:
így van, mert fáj az igazság, nincs önkritikád, és sértődésből nyomtad :D ezt azért ne keverjük össze a véleménynyilvánítással...:D ha egy normális embert megkérdezel, akkor azt fogja mondani, igazam van...
2017. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!