Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Google-ban...

Hogyan tudom a Google-ban megnézni az összes eszköz előzményeit?

Figyelt kérdés
Van egy Google fiók, azt használom a saját laptopomról meg a telefonról. Ha meg akarom nézni a telefon előzményeit a gépről sehol nem lehet meg nézni. És fordítva. Ha a telefonon akarok meg nézni valamit, amit a gépen néztem. Elvileg a Google minden előzményt le ment, ezeket sehol sem találom.

2017. júl. 9. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A lapoton és a telefonon külön-külön böngésző működik. Bár a Google Fiók szolgáltatásait használod mindkettőben, sok beállitásod is azonos lehet (pl. könyvjelzők), de a böngészési előzmények nem lehetnek azonosak, hiszen más-más böngészővel dolgozol. Nem a Google, mint keresőóriás menti le az előzményeket, hanem a használt böngésződ, amivel megjelenteted a keresésed eredményeit. Ne keverd össze a Google-t és a Google Chrome-t (ha ezen utóbbit használod), mert a Google Chrome, mint a Google gyár egyik terméke olyan böngésző, mint az IE, Edge, Firefox, Safari stb.
2017. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!