Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet olyat, hogy most mobilin...

Lehet olyat, hogy most mobilinternetem van (20 gb) pár hónapppal kevesebb mint 2 év hűségidő van és lecserélném egy drágább vezetékesre 2 év hűséggel?

Figyelt kérdés
Persze ugyanúgy a szolgáltatómnál maradnák, csak mobilinternet helyett vezetékest fizetnék nekik ami drágább lenne mint ez a 20 gb-os mobilinternet és ugyanúgy két év hűséget vennék fel rá? (Nekik biztos megérné)

2017. júl. 9. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos biztos nem lehet vezetékesre cserélni. Drágább (nagyobb) mobilinternet csomagra valószínűleg válthatsz, de csak ugyannannál a szolgáltatónál/szolgáltatásnál.


A hűségidő pont azt jelenti, hogy csak kötbér megfizetése mellet bontható fel, ez meg kb. 50.000 Ft.

2017. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem szerintem annyi nem lenne, mert utánna néztem mitől függ a kötbér összege.

Én csak havidíj kedvezményt kaptam.

(Már egyszer lejárt a 2 év hűség szóval a mobilinternet stick vagy mi nek már lejárt az ára, szóval annak az árát biztos nem kéne kifizetni. )

2017. júl. 9. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a szolgáltatót, hátha bele mennek.

De hivatalosan nem (illetve csak kötbér kifizetése mellet) kell belemenniük.


Viszont van egy ötletem (ha nem sikerül). Tedd fel apróhirdetési oldalakra, hogy átadod a mobilinternetet a hűségidő átvállalásával. Persze a modemet is így illik oda adni, de lehet lesz rá jelentkező.

2017. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!