Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3 wifi router nem sok egy...

3 wifi router nem sok egy nagyobb családi házba?

Figyelt kérdés
A fiam (17) szereli itthon a netet hogy mindenhol rendesen menjen. 2 emeletes ház, mindkét emeletre tett egy wifi routert, és most az udvarra egy fából készült kiülőhöz ahol a medence van húzott kábelt és oda is az egyik tartóoszlopra felfogatott egy wifi routert. (van hogy átjönnek a haverjai és elmondás szerint ott kint már nem fogható meg a benti wifi-k egyike sem). Nem sok a 3 router egy házban?

2017. júl. 9. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2017. júl. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ha sok akkor kijonne a rendorseg vagy megvaltozik a dns-ed? Nem.
2017. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ott nincs net akkor nem sok, de totál felesleges ahhoz, hogy évente 10x átjönnek a haverok, marhaság ezért egy router oda. Arra a pár alkalomra az egyik routert lehúzza és kirakja az udvarra majd vissza dugja.
2017. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem, ha mindenhol kell a wifi. Nálunk pl kijöttek és beszerelték a pincébe, na hát a földszinten már nagyon gyér volt, az emelten nem is lehetett semmit se csinálni. Úgyhogy beszereztünk még 2-t, egyet-egyet mindkét szintre. A terszon még jó, a kert nagyon kicsi, és ott amúgy sem szoktam.

De van ahol elég egy irányított antenna, vagy valami reflexiós felület. Én egy szétvágott sörösdobozzal értem el, hogy jobb legyen a wifi a szobámban, ahol 3 router után is gyenge volt a jel!

2017. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!