Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A domainem átirányítódik a...

A domainem átirányítódik a suspenddomain oldalra?

Figyelt kérdés

A domainem kb 5 hónapja regisztráltam. Eddig teljesen jól működött. A hostingom felmondta a szolgálatot, ezért másik hosthoz mentem át. Na most a hosting leállította a szervereit ezért nem tudtam bejelentkezni a domaint levenni az A-oldalról, de a B-oldalon engedte hozzáadni az új hosting. Viszont minden jó is volt eddig teljesen beüzemeltem az oldalt.


A régi hosting újra elindította a szervereit és már a régi oldalt töltötte be. Na most ott újra bejelentkeztem és töröltem a tárhelyem. Ez után jött a probléma. A weboldalam átirányítódik ide: [link]

A domainból ítélve leszűrtem hogy felfüggesztették a domainem. Ez után töröltem a domaint és újra regisztráltam. - Pár percig ugye azt is mutatta hogy nem elérhető a weboldal. Majd visszajött látszódott a weboldal újra minden király mint fénykorában majd kb 10-15 perccel később megint a fent írt oldalra átirányított.


Na most még talán annyit hogy a vírusirtóm folyamatosan feldobált egy hibaüzenetet hogy valamilyen kártékony állomány próbál betöltődni az oldalon. - Ez a régi hosting controllpaneljánál történt.


Szóval most vagy azért történik a domainemmel mert egyszerre két hoszting mutatott a domainemre vagy azért mert az a kártékony állomány osztott valamit a gépembe?



2017. júl. 12. 13:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!