Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan netes oldal, vagy...

Van olyan netes oldal, vagy fórum, bármi, ahol a Freemail felhasználói jelzik, ha nem működik a freemail?

Figyelt kérdés

Mármint ahol egymásnak jelzik, ha valakinek nem működik...


(Tudom, tudom manapság freemailt használni elég gáz, de most nem ezt ecsetelni jöttem. Van még egy fiókom, amitől nem akarok egyelőre megválni. De épp nekem be sem töltődik a freemail, s nem tudom hogy csak nálam van-e hiba, vagy másnál is.) Ezért ha tudnék egy oldalt, ahol aktuálisan beírnak a emberek...

Aki tud ilyet, kérem linkelje be, köszi!



2017. júl. 13. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Semmire nem mész egy ilyen dologgal, mert nem csak globális leállások vannak. Az hogy valakinek nem elérhető a fiókja, attól a másik 99%-a a felhasználóknak még lehet hibátlanul tudja használni, és fordítva ugyanez. Ez a bemondás alapú hibajelzés nem hiteles és nem is tud az lenni.


Ha megnyitod az oldalt és látod hogy nem megy, akkor minek kellene külön megkérdezni másokat? Ha nem megy akkor nem megy. Vársz, ahogy mindig kell míg jó nem lesz.

2017. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Például ha a belépőoldal be sem töltődik.... Az azért csak nem egy egyedi probléma, és nem túl életszerű, hogy csak nekem ne jöjjön be, a 99%-nak meg igen... Mikor még azt sem tudja a freemail, hogy milyen felhasználónévvel akarnék belépni...

Szóval ha be sem töltődik, az inkább globális lehet... Vagy pedig az általam éppen használt gépen van letiltva, vagy van úgy beállítva, hogy ne tudjon letöltődni?

Na mégis szerinted hogyan lehet ezt hirtelen megállapítani? Ezért igeni nagyon sok értelme van, ha valaki bárhol jelzi, hogy nem működik. Ha többen jelzik, akkor még el is hiszem és nem próbálkozok tovább, hanem várok...


Eddig amivel én találkoztam, egy zártkörű fórumon, ott más volt a téma, de ha freemail baj volt, azt mindig többen jelezték, és ez hasznos volt. NIncs már ez a társaság, és igazából ott nem is ez volt a főtéma. De még csak hasonlót sem találtam a neten, ezért érdeklődöm.



Aki mégis tud ilyen freemaillel foglalkozó oldalakat, írjon!

2017. júl. 14. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!