Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eltűnt egy ismerősöm facebookr...

Eltűnt egy ismerősöm facebookról. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm akire rá szerettem volna írni születésnapja alkalmából, de eltűnt a facebook profilja.

A csoport is amibe közösen benne vagyunk jelzi a teljes létszámot, de a profilképe teljesen üres, és nem látta az üzeneteket sem. Facebookon egyáltalán nem is találni a profilját, teljesen eltűnt. Messenger csoporton keresztül tudom csak megnyitni az adatlapját és akkor azt írja a tartalom nem érhető el. Gondoltam rá hogy letiltott ezért más facebookjával megnéztem és ott is ugyanez volt. Miért van ez?



2017. júl. 16. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebbe mi olyan nehéz? Kitörölte az fb profilját, és kész ennyi.
2017. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy azt a másik embert is letiltotta, vagy őt tiltotta a fész, mert valaki megvádolta, hogy kamuprofil, és nem töltötte föl az igazolványképét, esetleg tényleg kitörölte magát; de szerintem nem, hogyha jelzi a teljes létszámot a csoport; nem tudom, hogy azt tudja -e konkrétan, hogy ki vagy, mert akivel nem tartja a kapcsolatot, nekem is egyik okj-ről való ismim kitörölt. Vagy nemtom, lehet, hogy beállított valami tiltott beállítást, és ezért tiltották ki, tették elérhetetlenné a profilját.


Amúgy én nemtom, veszekedtetek? Gyakran beszélgettetek? Lehet, hogy valamelyik eközül a kettő közül volt a baj. Meg amúgy nem tudom, hogy az adott csoportban van-e helyette másik tag, akit esetleg számolhat helyette a fész. Én összességében arra gondolok, hogy vagy téged tiltott le, vagy őt tiltotta a fész. Amúgy még lehet az is, hogy beállított még az ismerősein belül is egy szűkebb kört, hogy kik láthatják az adatlapját, meg a rajtalévő dolgokat. Esetleg lehet, hogy véletlenségből kerültél ki ebből a körből, ebből a csoportból, lehet, hogy nem is számított erre, hogy ettől te is kidobódsz az ismerősei közül; akár valami hiba is lehet, bár azt nem nagyon gondolnám. Szóval nekem fogalmam sincs, meg nem is vagyok olyan nagy szakértő fb-témában, csak leírtam a gondolataimat, amik ezzel kapcsolatban eszembe jutottak, de tényleg nem ismerem annyira a fészbukot, tehát lehet, hogy mégiscsak kitörölte magát. Ha már üzenetet sem tudsz neki küldeni, mert eleve meg sem jeleníti az adatlapját, nincs neki ilyen, hogy "üzenet írása" opció seholse. Lehet, hogy megelégelte, hogy sokan túlzottan belemásztak így az életébe, és ekkora betekintést már nem akart adni, adott esetben lehet, hogy konkrét valaki zaklatta is, és tőle menekült úgy, lehet, hogy később még akar regisztrálni, vagy én nemtom.

2017. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Olyan nincsen hogy törölje a facebookoals profiljáz csak az hogy felfügesztette. Szerintwm toltás de olyan hogy senki ne lássa vagy a face törölte
2017. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!