Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TCP illetve UDP port nyitása?...

TCP illetve UDP port nyitása? UPC connect box

Figyelt kérdés

Üdv,

Nemrégiben megvettem a Battlefield 1-et és problémám van vele. Irtam az EA-nak és közölték hogy a routeren meg kéne nyitnom 2 portot.

Na most, ebben kéne a segitség.


[link]


Itt van a UPC connect boxnak a port forwarding része. A kérdésem az lenne pl: ha TCP portot nyitok, a számjegyeit hova gépeljem be az EA-től kapott port számjegyekkel?

Nem vagyok tisztában hogy most mi pontosan a külső, belső, helyi port.


EA portok:


[link]



2017. júl. 17. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ugyanazt írd mind a 4 helyre!
2017. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mind a 4 mezőbe beírod ugyanazt a számot, ahol egy szám van, majd szabály létrehozása. Ahol kötőjeles, ott az első a kezdő, a második a végső. Mindegyikhez külön szabályt kell létrehozni, azaz nem egyszerre írsz be mindent, hanem egyenként. Összesen 12-t a kép alapján.


Egyébként ez csak akkor kell, ha játékszervert kívánsz üzemeltetni, normális játékhoz nem. Ha az EA ügyintéző mást mondott, akkor hülyeséget mondott.

2017. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, viszont elvileg packet loss van. Hogyha pedig megnyitom a portok egyikét az átáramló adatból kevés fog elveszni, legalábbis ezt irták.


Köszönöm, kipróbálom.

2017. júl. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!