Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows xp-s gépünk van,...

Windows xp-s gépünk van, eddig minden rendben volt vele, de most azt csinálja, hogy egyszer csak - minden hibaüzenet vagy jelzés nélkül- újraindul! Mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
légyszi segítsetek!!!
2010. máj. 21. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit csinálsz mielőtt újraindul?
2010. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

szerintem AMD a processzorod, azok olyan gagyik.


és nem ártana ha szétszednéd, és kitakarítanád belőle a port

2010. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
netezek, vagy word-ben dolgozok, mikor ezt csinálja... nem nagyon értek ehhez sajnos, szóval nem nagyon szedném szét... de eddig minden rendben volt vele, szóval nem tudom mi van...
2010. máj. 21. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kontakthibás valahol. Vagy földelési problémák vannak. Talán tápcsere megoldhatja a problémát, de nem biztos. Szerintem nézesd át egy szervizben. Egyébként ha Asrock alaplapod van, akkor sincs min csodálkozni.
2010. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlmelegszik és védelmi okokból újraindul, vagy táp hiba, vagy alaplap.Szerintem is a szerviz a megoldás ha nem értesz hozzá, vagy egy ismerős, aki azért tudja merre hány méter.
2010. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is a szerviz lesz a megoldás erre, főleg h most már el sem indul a gép... Amikor bekapcsolom, megjelenik a windows xp képe, majd egy kék képernyő hibaüzenettel,és újraindul,és ezt csinálja folyamatosan! Nem tudom mitől romolhatott el így, de remélem meg tudják javítani...
2010. máj. 24. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Kékhalálos.

[link]

2010. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Próbáld meg újra felrakni a windows-t, mielőtt szervízbe viszed. Súlyos ezreket spórolhatsz vele.. Ha nem értesz hozzá, hogy kell felrakni, akkor szólj valami ismerősödnek. 1-2 óra alatt minden driverrel együtt újra fent lesz.
2010. máj. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jah, és az AMD procit emlegető kommentelőnek meg üzenem, hogy máshol mondogassa a hülyeségeit, mert a procinak az égvilágon semmi köze hozzá.
2010. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi. és ha újra felrakom a windows-t akkor a c és d meghajtón tárolt adatok elvesznek?
2010. máj. 25. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!