Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek a magas ping...

Mit tehetek a magas ping ellen? Többit lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a gondom, hogy online játék közben (Xbox one - Battlefield 1) borzasztóan magas a pingem. Ez nem csak a példának felhozott játékoknál áll fent.

60-80 között mozog, ha jó napja van. Esténként és nagy átlagba pedig 140 és a felé ugrál. Használhatatlan.

Megpróbáltam mindent kilőni hátha segít, direktbe rádugtam a konzolra a modemet. Nem javult semmit így se, ezért a szolgáltatóra gyanakszom.

Kérdésem az lenne, hogy ez ellen lehet e tenni valamit, avagy sem. Tudtommal nincs más elérhető szolgáltató.


A telenorra gondoltam még nekik van korlátlan mobilinternet csomagjuk, azt megosztani a háztartásban.

Telefonról otthon mértem 105/18 mega le/feltöltést 20as pingel. Ha ezt tudnám használni korlátlanul az tökéletes lenne szerintem.


A válaszokat köszönöm.



2017. júl. 18. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A mostani melyik szolgáltató?
2017. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szombathelyi cég, Greencom. Én Gyöngyösfaluba lakok Szombathely mellett. Sajnos csak ők vannak mint szolgáltató.
2017. júl. 18. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen akkor azért nő meg este a pinged, mert akkor többen neteznek. Ha megéri a Telenor akkor válts, de mobilinternettel nem biztos hogy 20-as pinged lesz. Más hogy te most lemérted egy programmal meg más ha játszol folyamatosan.
2017. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Banos Patrik válasza:
Nem vágom annyira a játékot de nem az lehet a baj, nem európai szerverre vagy csatlakozva?
2017. júl. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!