Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a PACMAN-os hangokat a firefoxban?

Figyelt kérdés

Ugye googlen lehet most a pacmannal játszani, de hogy a **** tudom kikapcsolni a hangokat? Még akkor is mennek a hangok, ha már nem vagyok semmilyen google oldalon. A hangszórók kikapcsolása, lehalkítása és a firefox lehalkításán kívül.

Vagy csak a fejemben vannak a hangok?


2010. máj. 21. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a hangot szeretnéd, akkor kapcsold ki a hangfalat...:D Viszont ha nem baj, hogy eltűnik a játék onnan akkor:


JOBB EGÉRGOMB-->Oldal adatai--> Média--> Képek blokkolása...

2010. máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a vicces, hogy se így, se adbolckkal nem működik XD

Hiába tiltom az egész googlet, továbbra is megy a hang :S

( [link]

Mindenesetre lenémítottam a firefoxtot, oszt csőőő babinéni csőőőő!

2010. máj. 22. 00:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Lécci lécci,hogy némítottad le a Firefoxot,mit nyomtál meg ? Nagyon érdekel.
2010. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek: gondlom a tálcán rányomott a hangerő ikonjára, mixer, és ott nyomta meg a firefox alatt a némítást. Legalábbis Vista/7 alatt így kell.


Egyébként pedig ha be volt zárva a google oldal, és így is volt hang, akkor azt tudom elképzelni, hogy vmi ff process beragadt. Ha kilotted volna feladatkezelobol az osszes firefox.exe-t, sztem megszunt volna a hang:)

2010. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ahogy az utolsó is mondja:

Hangerőn jobb click-Hangerőkeverő megnyitása (win7)


De egy kicsit félreértettél, mert nem a firefox hanem a google bezárása után is van hang. Természetesen ha kilépek foxból, akkor már nincs, de hiába van megnyitva csak pl a gyak.hu, pacman akkor is löki a dumát ;)

2010. máj. 22. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre mondtam, hogy beragadhatott egy firefox process....vagy ezt tudod reprodukalni? Ha ujra elinditot a FF-t, megnyitododa google-t, megnyitsz egy masik lapot is, és bezarod a google-t, megmarad megint a hang?
2010. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+a pacmanos flash bal also részében van egy hang ikon, szóval azt külön el lehet némítani (persze mielőtt bezártad az google ablakot:))
2010. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, hiába zártam be és nyitottam újra a foxot, mindig ment... A lenémító opció tegnap még nem volt. Biztos sokan panaszkodtak...

Mindenesetre a firefox lenémításával tegnap kikapcsoltam. Egyébként ma 30 éves a pacman, ezért volt a játszható logo a google oldalakon.

2010. máj. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!