Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook, erdemes beallitani...

Facebook, erdemes beallitani a szuletesnapodat, hogy koszontsenek minel tobben?

Figyelt kérdés

Erdekes kiserletet vegeztem.Tavaly,es elotte lathato volt a szuletesem napja,kb.100 an koszontottek az 500 ismerosbol...Tudim ,h nem kell ennek nagy jelentoseget tulajdonitani,de sokan el vannak ettol ajulva...

Iden eltuntettem.Senki nem irt.

Csak a csaladom tagjai koszontottek ,de azok dzoban ,uzenetben,smsben ,telefonon....


Kinek mi errol a velemenye??


2017. júl. 21. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyébként rossz kategória. Ez inkább valami szociális kísérlet, ennek megfelelően tedd kategória.


Ugyanezt csináltam. Akikről tudtam hogy fel fognak köszönteni azok fel is köszöntöttek. Akik számítanak nekem, azok is. További véleményem nincs

2017. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel a facebookos kerdesek mind itt vannak ,ezert batorkodtam ide tenni.Bocsi,ha teged ez ennyire zavar....
2017. júl. 21. 07:32
 3/5 A kérdező kommentje:

Van aki kimondottan orul neki,ha csak futo ismeros,de felkoszonti?

Van akit ez zavar?En megmondom oszinten,is is...Akkor csalodtam,h olyan nem koszontott,akitol vartam volna...


Igy legalabb senki nem ir,csak aki anelkul is tudja,mikor van a szulinapom,nem a gep figyelmezteti erre...

2017. júl. 21. 07:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Részemről az akaszt ki, amikor néhány ismerősöm sajnos elhalálozott, és mégis évente írnak az oldalukra, hogy "boldog születésnapot".

Aki a számok bűvöletében él,annak számít, hányan köszöntik, mennyi lájkot kap.

2017. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat igen...morbid...annyira "ismerik" hogy azt se tudjak,mar nem el...de azert automatikusan kuldik a koszontest...a valo eletben nem sok kapcsolat lehet koztuk. .
2017. júl. 21. 11:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!