Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a wifit megoldani...

Hogyan lehet a wifit megoldani a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ősszel albérletbe költözöm, ahol nincs wifi. A kérdésem az volna, hogy hogyan lehet ezt a legegyszerűbben megoldani laptophoz? Nyilván beköttetni nem szeretném, hiszen - saját tudásom szerint - időigényes, meg költséges, és még azt sem tudom meddig fogok ott élni. A stickekről idáig elég lesújtó véleményeket kaptam. Az érdekelne, hogy van-e más megoldás ezeken kívül? Illetve, hogy jól tudom, a Netvadász eszközöket b**zhatom, ha nincs a közelben ingyenes wifi, igaz? Köszi előre is.

2017. júl. 21. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
megbeszélsz a szomszéddal egy vállalható összeget, amiért elárulja a wifi kódját.
2017. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CspCsj ***** válasza:

Kérdés hogy mennyit netezel, mennyi lenne az adatforgalom.

Havi szinten 10-20 GBájt hamar összejön.


Ha elérhető az adott címen pl. DIGI-s net, akkor ott nem drága a hűségidő nélküli csomag sem, bármikor le lehet mondani.

[link]


De megkérdezhetsz más szolgáltatókat is:

[link]

[link]


Mobilnettel kapcsolatban pedig általában hűségidőre számíts:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__8..

Feltöltőssel (akár a meglévő telefonszámra) nem vállalsz hűségidőt de nem párezer forint lesz havonta, - igaz ha mondjuk fél év alatt akarsz fix helyet találni, akkor még elfogadható alternatíva.

2017. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!